جلسه هم اندیشی نائب روسای بانوان شهرستان ها با نائب رئیس بانوان هیات با حضور مهندس مسعود علیپور رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان در دفتر این هیات برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ، مسعود علیپور رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان با بیان اینکه بانوان رزمی کار گیلان جایگاه بسیار ازنده ای در ورزش رزمی کشور دارند افزود : تلاش خواهیم کرد بیش از پیش شاهد موفقیت های بانوان رزمی کار گیلانی باشیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

در ادامه این جلسه ، مژگان شعبانی نائب رئیس بانوان هیات با بیان اینکه با همدلی و همراهی می توانیم قلّه های موفقیت را فتح کنیم ، از همه نائب روسای بانوان شهرستان ها خواست تا با پیگیری های منظم ، مطالبات و مشکلات بانوان رزمی کار حوزه خود را شناسایی کرده و انشالله بتوانیم با کمک هم  مرتفع نماییم و به ارتقا و توسعه ورزش رزمی گیلان بیش از پیش همت گماریم .

در حاشیه این جلسه هم اندیشی ، نائب روسای بانوان شهرستان ها ضمن بیان مشکلات ، در خصوص جمع آوری آمار و اطلاعات مربیان رسمی با مجوز فدراسیون ، داوران و مدال آوران مسابقات بین المللی با مجوز شورای برون مرزی و ارائه این اطلاعات به دفتر مرکزی هیات جهت تشکیل شناسنامه صنفی و همچنین نظامندی صدور احکام صادره ، تبادل نظر کردند.

همچنین در این جلسه در خصوص برگزاری مسابقات جام رمضان تصمیماتی اخذ گردید .