در پی درگذشت مادر همسر استاد بهرام رسولی پیشکسوت ورزش های رزمی ایران ، مسعود علیپور رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان ، با حضور در منزل این استاد گرانقدر درگذشت مرحومه حاجیه خانم صغری اسلام دوست مادر شهید والا مقام شهید رضا احمدعلی نیا را به ایشان و همسر مکرمه شان تسلیت عرض نموده و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای بازماندگان ، از خداوند منان براي آن مرحومه علو درجات را خواهان شد .

به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان ، در این دیدار صمیمی که در منزل استاد بهرام رسولی صورت پذیرفت ،  مسعود علیپور رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان ضمن عرض تسلیت به استاد بهرام رسولی پیشکسوت ارزنده ورزش های رزمی ، با اعطای حکمی ایشان را به عنوان رئیس شورای راهبردی این هیات منصوب نموده و با تقدیم لوح سپاس از سال ها تلاش قهرمانانه در ورزش های رزمی از ایشان تقدیر و تشکر نمود .

در این دیدار صمیمانه استاد بهرام رسولی با بیان خاطرات شیرین خود از روزهای ورزشکاری و مربیگری از مسعود علیپور و هیات همراه قدردانی نمود و برای ایشان آرزوی توفیق کرد .

قابل البذکر است استاد رسولی رئیس سبک رزم آوران ایران بوده که بزرگانی همچون جمشید هاشم پور ، جمشید مشایخی ، جعفر دهقان و … را به عرصه سینمای ایران معرفی نمود .

عکس : ابوالفضل شانه چیان