یوسف بهتری رییس فدراسیون ورزشهای رزمی در نشست خبری در جمع خبرنگاران در رشت گفت : ورزشکاران استان گیلان همواره در صحنه های ملی و بین المللی مسابقات در رشته های رزمی مدال آور و پیشتاز بوده اند.

به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان ، یوسف بهتری رییس فدراسیون ورزشهای رزمی کشور در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت : هیات ورزشهای رزمی گیلان طی سالهای متمادی توسط متولیان به صورت خوب مدیریت و رهبری شد و ورزشکاران این رشته ها مدالهای متفاوت و رنگین به مردم گیلان تقدیم کردند.

وی افزود: امیدوارم در این دوره نیز با سکانداری جناب آقای علیپور همچنان افتخارات با قدرت و شدت ادامه داشته باشد‌.

بهتری ادامه داد: ورزش های رزمی یکی از پایه های اصلی ورزش استان گیلان است از دیرباز در این استان فعالیت در ورزش رزمی رواج داشته و آمار ورزشکاران این رشته ها در گیلان بالاست و انشاالله این پتانسیل قوی ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون همیشه نظر ویژه ای به این ورزش داشته است گفت : متاسفانه جامعه به ورزش نگاه آنچنان جدی ندارد و والدین فرزندان خود را برای پرداختن به ورزش ممانعت می کنند و این در حالی است که سلامت جامعه در گرو انجام ورزش است و ما باید فرزندان خود را تکلیف و تشویق کنیم برای اینکه فرزندان سالم داشته باشیم و آینده جامعه نیز تضمین شود این مهم باید از سوی خانواده ها صورت پذیرد.

وی افزود : ورزش های رزمی  هم جز یکی از این ورزش هاست که پرداختن به آن قطعا موجب سلامتی و عزت نفس خواهد شد و فدراسیون و هیات ها نیز هم نقش موثری در توسعه و گسترش ورزش های رزمی در سطح جامعه خواهند داشت .

بهتری خاطر نشان کرد : قطعا هر استانی که در هر کدام از سبک ها و انجمن ها بیشترین نفرات و ورزشکار را در تیم ملی داشته باشد طبیعی است که مربی آن استان مربی تیم ملی خواهد بود و علاوه بر این از پیشکسوتان و صاحب نظران در کادر تیم ملی بهره گیری خواهد شد که استان گیلان نیز از چنین افرادی در ورزشهای رزمی کم ندارد.