ابراهیم محمدعلی پور رئیس هیئت انجمـن هـای ورزش هـای رزمـی گیـلان در پیامی آغاز چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی گیلان ، در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم
پیروزی انقلاب اسلامی بدون شک از بزرگ‌ترین افتخارات و دستاوردهای ملت مسلمان ایران است که در سایه یکپارچگی، وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی، ظلم‌ستیزی، بیداری و آزادی‌خواهی مردم به وقوع پیوست .
انقلابی که رساترین فریاد تاریخ ، یعنی امام امت (ره)، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد، انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود.
انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات بزرگ و بنیادین در ایران، منطقه و جهان است. انقلابی که به روایت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) «معجزه قرن» و « انفجار نور» بود و فرارسیدن دهه فجر فرصت مغتنمی برای بازخوانی دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه های گوناگون می باشد.
دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تجدید پیمان با معمار کبیر انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهدای گرانقدر و طلوع دوباره آفتاب انقلاب و جشن فرخندگی، بالندگی و تابندگی میهن اسلامی ایران است.
بر این باورم که در آغاز چهل و دومین بهار از فجر انقلاب اسلامی قطعا نباید کم کاری ها و اشتباهات مدیریتی سنوات گذشته را بر پایه اصل نظام اسلامی دانست و باید واقعیت های امروز جامعه ایران را ببینیم و برای حل مشکلات و دغدغه های مردم نگاهی ویژه به جوانان ، ظرفیت ها و پتانسیل های داخل داشته باشیم تا فارغ از همه هیاهوهای بین المللی بتوانیم جوابگوی مطالبات برحق مردم باشیم .
اینجانب با کمال احترام و خرسندی بدینوسیله چهل و دومین درخشندگی مهر بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی به زعامت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را به پیشگاه منور و ملکوتی حضرت صاحب الزمان ( روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء)؛ رهبر عالیقدر و عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و مردم شهیدپرور ، انقلابی و ولایت مدار گیلان بخصوص ورزشکاران و خانواده بزرگ ورزش های رزمی استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حضرت دوست، امتداد امید، استمرار یار، تبلور نور و حجت عشق از پگاه ازل تا عشاأ ابد را برای شما شاهدان فجر و نسیم خوش سحرگاه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تمنا دارم و امید دارم با اتحاد و همدلی و رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا باشیم .

ابراهیم محمد علی پور
رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی گیلان