المپین گیلانی تیم ملی گفت: تمام توانم را به کار خواهم بست تا با بهترین شرایط راهی المپیک شده تا شرمنده زحماتم نشده و نتیجه خوبی را برای تکواندو و ورزش ایران رقم بزنم.

آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی تیم ملی و یکی از بخت‌های اصلی کسب مدال در المپیک توکیو به صداوسیما گفت: هم اکنون در اردوی آماده‌سازی تیم ملی هستیم تا تکواندوکاران به مرز آمادگی نسبی برسند. قرار است اردوی اصلی برای حضور در قهرمانی آسیا بعد از اتمام لیگ آغاز شود و نفرات با نظر کادر فنی دعوت خواهند شد.

وی در خصوص اینکه برای حضور در قهرمانی آسیا تصمیمی برای تغییر وزن ندارد افزود: اگر در ترکیب تیم اعزامی قرار بگیریم در همان وزن تخصصی‌ام به روی شیاپچانگ می‌روم.

تکواندوکار المپیکی ایران در مورد برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی بلغارستان هم گفت: این اردو چند روز دیگر آغاز می‌شود و هر چقدر بتوانیم با نفرات سایر کشورها تمرین کرده و حتی مبارزه تدارکاتی داشته باشیم، به سود ما خواهد بود، آمادگی نسبتا خوبی دارم اما حدود یک سال است در مسابقه‌ای شرکت نکردم و همه می‌دانیم که شرایط تمرین با مسابقه متفاوت است.

هادی‌پور در خصوص مصدومیت خود توضیح داد: مساله خاصی وجود ندارد و مصدومیتم در حال بهبودی کامل است و مشکلی در این زمینه نیست.

وی در ادامه به حضور در المپیک توکیو اشاره کرد و افزود: در هر وزن تکواندو، ۱۶ نفر برتر در المپیک حضور دارند و همه برای کسب بهترین نتیجه تلاش می‌کنند. با تمام وجود به میدان می‌روم تا شرمنده زحماتم نشوم.

این تکواندوکار در خصوص مشکلات مالی موجود در ورزش تصریح کرد: در رشته‌های رزمی همواره این مساله وجود دارد اما مسوولان فدراسیون در حد توان تلاش می‌کنند تا در وضعیت خوبی باشیم، اکنون نباید ذهن ما درگیر مسائل مختلف باشد و تنها تمرکزمان به تمرین و رسیدن به موفقیت معطوف است.